Hanka Koutná moderátorka

Umění je mi inspirací

Foto Lucie Vysloužilová

Foto Lucie Vysloužilová

Kam zařadit film, divadlo, muziku, literaturu, které v mém životě zabírají hodně místa a hrají nemalou roli? Některé rozhodně patří k umění. Pro mě osobně jsou nevyčerpatelným zdrojem informací a hlavně emocí. Často mi dokážou vnuknout myšlenku, probudit ve mně nápad a posunout mě z místa jak v osobním tak profesním životě. Motivují mě, inspirují a vyživují mou už tak bujnou fantazii.

Film Na dno vášně Pedra Almodovara, divadelní hra Pan Polštář Martina McDonagha, román Poloviční bratr Larse Saabye Christensena nebo chrám Sagrada Família Antonia Gaudího v Barceloně patří k mým oblíbeným kusům stejně jako kult Cimrman, Přátelé nebo Partička.

Hudební projekt ZOOMBIE, jehož členkou jsem byla několik let, rozhodně nepovažuji za umění. Dívčí kapelu, se kterou jsem vydala dvě alba u Universal music, natočila čtyři videoklipy, získala dvě ceny Otto a dva roky moderovala hitparádu ESO TV Nova, považuji za nejdelší prázdniny mého života. Byla to divoká jízda napříč celou republikou, při které jsem potkala spoustu zajímavých lidí.

Nejzajímavější akce spojená s uměním, kterou jsem moderovala: autogramiáda Christophera Paoliniho, autora Odkazu Dračích jezdců (přes 33.000 000 prodaných výtisků). Fronta fanoušků přes celé Václavské náměstí a ochota jednoho z nejúspěšnějších spisovatelů na světě počkat na posledního z nich brala dech všem přítomným včetně mě.

 

 

 

 

Kontakt

Přímý kontakt

Hanka Koutna
Tel.: 602 611 170
E-mail: moderatorka@hankakoutna.cz


Facebook

Poslat zprávu

Povinné údaje *


Partneři