Hanka Koutná moderátorka

Sport coby životní styl

Když se ráno nenasnídám, jsem nervózní. Se sportem je to podobné. Tři dny se nehýbu a začnu cítit přetlak. Rodiče mě nikdy na žádný sport nedali, ale já jsem si vždycky nějaký našla. Jsem od přírody soutěživá, mám ráda pohyb a dril mi nikdy nevadil. Z hobby se tak postupem času stala každodenní potřeba, tedy životní styl. A dneska? Život bez sportu si nedovedu představit!

Vyzkoušela jsem různé sporty. Některé ze zvědavosti, jiné kvůli kondici. Některé odešly s prvním nadšením, jiné zůstaly. Bikram yoga, plavání, badminton; v sezóně pak in-line brusle, kolo, lyže, via ferrata, to jsou ty, kterým se nyní věnuji pravidelně. Ráda bych si ještě vyzkoušela lezeckou stěnu a tenis.

Bikram yoga je pro mě zatím největší sportovní výzvou i záhadou. 90 minut praktikování v sále zahřátém na 42 °C mě pokaždé přivede do varu a hlavně k poznání, kde se můj psychický i fyzický stav nachází. Bikram yoga je upřímným zrcadlem mého „já“. Ano, je náročná, ale udržuje mě v kondici, pravidelně čistí moji mysl a uvolňuje endorfiny a pro ty si ráda chodím znovu a znovu, už pět let, do studií Bikram Yoga Prague. Praktikovat mě uvidíte v modelech Siluet Yoga Wear Evy Plzákové.

Nejzajímavější sportovní akce, kterou jsem moderovala: přímý přenos z Olympijských her, fotbalového Eura či hokejového MS na Staroměstském náměstí. Nálada několikatisícového davu se měnila společně s výkonem našich sportovců, což byla moderátorská výzva. Větší přísun energie z publika jsem už nikde jinde nezažila.

 

Foto Lucie Vysloužilová

Foto Lucie Vysloužilová

Kontakt

Přímý kontakt

Hanka Koutna
Tel.: 602 611 170
E-mail: moderatorka@hankakoutna.cz


Facebook

Poslat zprávu

Povinné údaje *


Partneři