Hanka Koutná moderátorka

Cestování je má investice

Foto Lucie Vysloužilová

Foto Lucie Vysloužilová

Jestli s radostí za něco utrácím, tak za cestování. Zážitky, které si vozím z cest, jsou k nezaplacení a nikdo mi je nevezme. Navíc je ve mně kus „cirkusáka“. Ráda se přesouvám z místa na místo a už samotné balení na cesty ve mně probouzí pocit chvění.

Nejoblíbenější místo na světě? Navštívila jsem spoustu zajímavých míst. U norského Lysefjordu jsem váhala, zda je skutečný nebo namalovaný; ve francouzské Bretani přemýšlela, jestli může být nebe tak nízko; v portugalské vesnici Piodao zažila pocit, že čas neexistuje; v holandském parku Keukenhof poznala dokonalost… Přesto mým nejoblíbenějším místem je pražský Karlův most. Možná je to tím, že jsem se v Praze narodila. Možná má opravdu v sobě nějaké výjimečné kouzlo. Nevím. Ale chodím na něj pravidelně pro důležitá rozhodnutí nebo prostě jen tak.

Nejzajímavější akce spojená s cestováním, kterou jsem moderovala: Profesně se mi zatím nepoštěstilo vycestovat dál než do Ostravy. Avšak Roadshow značky Citroën, při které jsem projela celou ČR novou nadupanou sofistikovanou DS4, byla více jak stylová.

Kontakt

Přímý kontakt

Hanka Koutna
Tel.: 602 611 170
E-mail: moderatorka@hankakoutna.cz


Facebook

Poslat zprávu

Povinné údaje *


Partneři