Hanka Koutná moderátorka

Pár slov o mně

Můj příběh moderátorky začal v roce 2000, kdy jsem jako členka hudební skupiny Zoombie dostala možnost moderovat hitparádu ESO. Spolupráce s TV Nova mi přinesla další příležitosti. Moderování hudebních reportáží pro stejnou televizní stanici i nabídku vlastního pořadu na rádiu Bonton, pro které jsem pak moderovala celých 10 let.

Postupem času se hlavní náplní mé práce stalo živé moderování akcí / eventů. Bezprostřední komunikace s publikem, improvizace i potřeba přizpůsobovat styl moderování typu akce je to, co mě na mé profesi upřímně baví.

Dovednost moderovat v anglickém jazyce považuji za jednu ze svých předností. O charakteristiku mých ostatních moderátorských schopností jsem požádala některé z klientů, společností či agentur, pro které moderuji.

Portfolio ke stažení
v souboru PDF

Víc o mně coby moderátorce...

Věřím, že kouzlo úspěchu spočívá ve skvělé přípravě a naslouchání potřeb těch, pro které moderuji. Ostatní je otázkou dané situace či atmosféry a tu nikdy neznáte dopředu, je třeba s ní pracovat až na místě. A právě tento druh adrenalinu mám na své práci opravdu ráda.

Víc o mně coby
Hance...

Nedávno jsem zjistila, jak se můj profesní i osobní život vzájemně doplňují. Uvědomila jsem si, jak důležité je to pro mou práci i mě osobně. Má rodina, přátelé, záliby mě motivují v tom, co dělám. A naopak, má práce mě nabíjí a posouvá dál v mém osobním životě. Jejich vzájemnou kombinací a rovnováhou si plním svůj sen.

Kontakt

Přímý kontakt

Hanka Koutna
Tel.: 602 611 170
E-mail: moderatorka@hankakoutna.cz


Facebook

Poslat zprávu

Povinné údaje *


Partneři